"Ida" nominowana do Złotego Globu 2015!

Wspaniałe wieści z Hollywood! "Ida" została nominowana do Złotego Globu dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego.

Film w reżyserii Pawła Pawlikowskiego został również uhonorowany aż 6-ścioma nagrodami przyznawanymi przez Europejską Akademię Filmową m.in za najlepszy europejski film roku, nagrodę publiczności, najlepsze zdjęcia i najlepszego europejski scenarzysta roku.

80 milionów

Tylko u nas ZA DARMO!

Dolny Śląsk, jesień 1981 roku. Po serii prowokacji SB, konfrontacja opozycji z komunistami wydaje się nieunikniona. Tuż przed ogłoszeniem stanu wojennego, młodzi działacze Solidarności postanawiają zagrać va banque i organizują brawurową akcję wyprowadzenia z wrocławskiego banku 80 milionów związkowych pieniędzy, zanim konto zostanie zablokowane. Funkcjonariusze Służby Bezpieczeństwa podążają za nimi krok w krok.

Rich Hill

Zwyciężca 14 edycji WatchDocs

Tylko w Kinoplex.pl zobaczysz kino festiwalowe na najwyższym poziomie.

Rich Hill - miasteczko w Missisipi, to Ameryka B lub nawet C: za sukces uważa się samo utrzymanie się na powierzchni: bezrobocie i bieda to stały element krajobrazu. Bohaterami filmu jest trzech nastolatków, którzy zmagają się z zupełnie dorosłymi problemami.

Zanim nadejdzie noc

Premiera równocześnie w kinach w USA i w Kinoplex.pl!

Laureat Oscara Nicolas Cage w najnowszym filmie Paula Schradera, współtwórcy "Taksówkarza" i "Wściekłego byka".
Evan Lake, agent CIA, przechodzi na emeryturę z powodu postępującej demencji. Mężczyzna odkrywa, że jego dawny przeciwnik, Muhhamed Banir, uznany za zmarłego od ponad dwóch dekad, żyje w ukryciu.

Powstanie Warszawskie

Pierwszy na świecie dramat wojenny non-fiction - film fabularny zmontowany w całości z materiałów dokumentalnych, opowiadający o tytułowym wydarzeniu poprzez historię dwóch młodych reporterów, świadków powstańczych walk. Polski kandydat do Oscara 2014 w kategorii "pełnometrażowy film dokumentalny"!

Kalendarz adwentowy

Święta coraz bliżej, a długie grudniowe wieczory to idealna pora do nadrobienia filmowych zaległości.
Z tej okazji Kinoplex.pl wraz z Kino Świat stworzył filmowy kalendarz adwentowy. Każdego dni od 1 do 24 grudnia jeden z filmów będzie dostępny zupełnie za darmo!
Zapraszamy na seans!
A już od wkrótce ponadczasowa komedia gwiazdkowa dla całej rodziny, z mnóstwem świątecznych piosenek "Ratujmy Mikołaja!".

Filmy Pedro Almodovara w Kinoplex MAX

W pakiecie oglądasz taniej!

Filmy najsłynniejszego i jednego z najbardziej kontrowersyjnych reżyserów hiszpańskich - Pedro Almodovara.

Kino Almodóvara pełne erotyzmu (w tym homoseksualnego) i niezwykłych wydarzeń uważane za jedne z najciekawszych dzieł ostatnich czasów.

Pakiet Kinoplex MAX

Nielimitowany dostęp do ponad 200 filmowych hitów za mniej niż 1 zł dziennie.
Regularnie powiększana oferta.
Płacisz raz i oglądasz bez ograniczeń.

Oglądaj na MAXa

Kinoplex poleca

Najnowsze za darmo

 • Łowcy głów

  Thriller Niemcy, Norwegia, 2011, 96 min

  Jeden z największych sukcesów europejskiego kina w 2011 roku, thriller porównywany z najlepszymi dziełami braci Coen. Adaptacja bestsellerowej powieści Jo...

  oglądaj za darmo

 • Boże zbaw Rosję

  Dokument Polska, 1990, 30 min

  Ostatnie miesiące życia Mikołaja II, jego żony, dzieci i krewnych, aż po dzień egzekucji w Jekaterynburgu w lipcu 1918 roku.

  oglądaj za darmo

 • Fados

  Obyczajowy Hiszpania, Portugalia, 2007, 90 min

  Najnowszy muzyczny dokument Carlosa Saury "mistrza gatunku" poświęcony portugalskiej tradycji Fados.

  oglądaj za darmo

 • Dzielnica!

  Komedia Węgry, 2004, 87 min

  Niekonwencjonalny film o dzieciakach pochodzących z dwóch rywalizujących gangów w dotkniętej biedą, multietnicznej dzielnicy w Budapeszcie.

  oglądaj za darmo

 • Kłopotliwy człowiek

  Obyczajowy Islandia, Norwegia, 2006, 95 min

  42-letni Andreas przybywa do obcego miasta, nie wiedząc jak i dlaczego się tam znalazł. Co więcej - czekają tu na niego dom, praca, a nawet piękna dziewczyna.

  oglądaj za darmo

 • Letni deszcz

  Obyczajowy Hiszpania, Wielka Brytania, 2006, 118 min

  Młody chłopak, Miguelito Davila po operacji nerki przechodzi rekonwalescencję w szpitalu. Tam poznaje pewnego wykształconego mężczyznę, który ofiarowuje mu...

  oglądaj za darmo

Najnowsze megahity

Najnowsze filmy w Kinoplex MAX - w pakiecie oglądasz taniej

Festiwal Watch Docs 2014

 • Wyrok na Węgrzech

  Dokument Węgry, Niemcy, 2013, 104 min

  Najgłośniejszy węgierski dokument ostatnich lat to kronika procesu grupy neonazistów, oskarżonych o zamordowanie sześciu Romów,w tym kobiet i dziecka.

  oglądaj za darmo

 • Dzieci dzwonią

  Dokument Polska, 2014, 30 min

  W niewielkim mieszkaniu na warszawskiej Saskiej Kępie telefon dzwoni non-stop. Do Telefonu Zaufania dla Dzieci i Młodzieży dzieci dzwonią z najróżniejszymi...

  oglądaj za darmo

 • Teczka

  Dokument Chiny, 2014, 128 min

  W naszym kraju, gdzie teczki byłej bezpieki wciąż budzą wielkie emocje, nowy film Zhu Rikuna może być nie lada gratką. Przynosi wgląd w zawartość jednej z...

  oglądaj za darmo

 • Opony

  Dokument Birma, Niemcy, 2013, 33 min

  Bohaterowie filmu z ranguńskiego warsztatu recyclingu opon wydają się tu być niestrudzonymi, bezbłędnymi pracownikami odwiecznego cyklu zmian, narodzin i...

  oglądaj za darmo

 • Był bunt

  Dokument Polska, 2014, 58 min

  Historia największych buntów więziennych, jakie wydarzyły się w Europie po II Wojnie Światowej. Na fali rewolucji demokratycznej w Polsce, więźniowie...

  oglądaj za darmo

 • Inżynier

  Dokument Salwador, Wlk. Brytania, 2013, 93 min

  Tytułowy inżynier z to Israel Ticas - jedyny salwadorski kryminolog, którego misją jest poszukiwanie i identyfikacja ciał ofiar trwającej od kilkunastu lat...

  oglądaj za darmo

Festiwal Human Doc

Więcej momentów

Kinoplex poleca