Turistas

Czasem lepiej zostać w domu

W środku brazylijskiej dżungli dochodzi do wypadku autokaru, który spada z drogi roztrzaskując się o skały.Ocalonym pozostaje czekać na odludziu aż nadejdzie pomoc.
Na rajskiej plaży, przy tańcu, muzyce i używkach grupa młodych ludzi daje ponieść się zabawie. Pozbawieni wszystkich swoich rzeczy, przerażeni odkrywają mroczną stronę beztroskich wakacji.
Czy uda im się przeżyć?

Disco Polo

Nikt nie słucha, wszyscy znają

Największy kinowy hit ostatniego roku już w Kinoplex.pl

Szalone lata dziewięćdziesiąte, gdy nad Wisłą zagościła wolność, a cała Polska śniła amerykański sen. Wielka transformacja, gorączka złota, spełniają się marzenia "od zera do Rockefellera".
Tomek i Rudy - chłopaki z prowincji napędzani marzeniami ruszają na podbój discopolowych list przebojów jako zespół LASER.

Pierrepoint: ostatni kat

Zgładził sześciuset

Albert Pierrepoint (Timothy Spall), kierowca ciężarówki pewnego dnia wraca do domu i znajduje zaadresowany do niego list z więzienia Pentonville. Jako kolejny z rodziny, po ojcu i wuju, ma przynieść honor nazwisku rodowemu i zostać katem.
Dla Alberta jest to spełnienie marzeń. Podróż do Londynu staje się początkiem jego kariery jako najsłynniejszego kata, który brał udział w najbardziej spektakularnych egzekucjach w dziejach Anglii.

Królowie lata

Tego lata łam zasady

Joe, Patrick i Biaggio skończyli już 15 lat i mają dość słuchania rodziców. Tego lata chcą spróbować wszystkiego, wziąć życie w swoje ręce i stać się mężczyznami.
We trzech uciekają do lasu, budują dom i żyją jak królowie. Przynajmniej taki był plan. Wszystko komplikuje się, kiedy w leśnym domu pojawia się piękna Kelly, wspólny obiekt westchnień Joe i Patricka.

Para na życie

Wyrusza w podróż

Inteligentna i rozbrajająco optymistyczna komedia o miłości "na życie" i o tym, że wspólna przyszłość nie musi być banalna - nawet jeśli zacznie się od małej wpadki. Burt i Verona prowadzili dotąd beztroskie życie trzydziestolatków, kiedy jednak okazuje się, że będą mieli dziecko - przychodzi moment otrzeźwienia. Burt i Verona postanawiają wyruszyć w szaloną podróż po Ameryce, żeby znaleźć swoje miejsce na ziemi i własny sposób na życie.

Krocząc wśród cieni

oglądaj się za siebie

Były glina Matt Scudder (Liam Neeson) zarabia na życie jako prywatny detektyw. Zostaje wynajęty przez handlarza narkotyków, którego żonę porwano i zamordowano w brutalnych okolicznościach.
Scudder rozpoczyna śledztwo i wkrótce odkrywa, że za śmiercią kobiety stoją seryjni mordercy, mający na koncie szereg krwawych zbrodni. Balansując na granicy prawa, detektyw zrobi wszystko, by powstrzymać psychopatycznych zabójców przed kolejnym atakiem.

Droga do przebaczenia

W poszukiwaniu prawdy

Historia dwóch mężczyzn - Ethana i Dwighta, których losy splata ze sobą jeden z największych dramatów: śmierć dziecka.
U Ethana, z każdym dniem pogłębia się obsesja odszukania zabójcy syna i zemsty. W tym czasie Dwight obawiając się konsekwencji postanawia ukryć popełnioną zbrodnię. Wszystko zmienia się gdy kancelaria Dwighta przydziela go do prowadzenia sprawy Learnerów. Konfrontacja obydwu mężczyzn staje się tylko kwestią czasu...

Polskie gówno

Satyra Tymona Tymańskiego

Grupa Tranzystory wyrusza w trasę koncertową, zorganizowaną przez komornika Czesława Skandala. Towarzyszy im psychodeliczny kierowca - niegdyś lider legendarnej grupy punkowej.

Po drodze muzycy odkrywają ciemne karty polskiego show-biznesu - bo czy w epoce talent show i wszechobecnej komercji można odnieść sukces, nie rezygnując z ideałów?

Lost River

Polecamy w kinach

Ryan Gosling zadebiutował jako reżyser. W filmie Lost River przeniósł na ekran swoje obsesje, pragnienia, wspomnienia z dzieciństwa. Do współpracy zaprosił kompozytora ścieżki dźwiękowej Drive , operatora Spring Breakers i życiową partnerkę Evę Mendes. "Powód, dla którego chciałem nakręcić ten film jest prosty - chciałem go zobaczyć" - powiedział.

Nowa dziewczyna

Polecamy w kinach

Claire i Laura to najlepsze przyjaciółki od dzieciństwa. Są nierozłączne i dzielą ze sobą wszystkie najważniejsze momenty życia. Pewnego dnia Laura zapada na ciężką chorobę i wkrótce potem umiera. Claire popada w depresję. Chcąc sobie poradzić ze stratą, zaczyna pomagać Davidowi - mężowi przyjaciółki, który samotnie wychowuje niemowlę. Kobieta nie wie jednak, że mężczyzna ukrywa przed światem mroczny sekret. Podczas niezapowiedzianej wizyty w domu Laury i Davida, Claire natyka się na tajemniczą Virginię. Nowa dziewczyna ma na sobie ubrania Laury, a w jej twarzy jest coś niepokojąco znajomego.

Koncert Linkin Park

Kinoplex poleca

Amerykańska grupa rockowa Linkin Park będzie kolejną gwiazdą światowego formatu, która wystąpi na Stadionie Miejskim w Rybniku! Koncert odbędzie się 25 sierpnia i będzie jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych w tym roku w Polsce. Organizatorami koncertu będą: agencja Prestige MJM oraz miasto Rybnik. Bilety do kupienia na www.prestigemjm.com, eBilet.pl i Ticketpro.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

Pakiet Kinoplex MAX

Nielimitowany dostęp do ponad 200 filmowych hitów za mniej niż 1 zł dziennie.
Regularnie powiększana oferta.
Płacisz raz i oglądasz bez ograniczeń.

Oglądaj na MAXa

Najnowsze za darmo

 • Father0

  Obyczajowy Polska, 2015, 44 min

  Opowieść o tym, że marzenia się spełniają, ale potrafią też zabić. Nieobecni i nieznajomi ojcowie. Chłopcy, którzy uciekają przed koszmarem dzieciństwa i...

  oglądaj za darmo

 • Czasami śnię, że latam

  Dokument Polska, 2013, 70 min

  Poruszająca opowieść o przekraczaniu granic w dążeniu do spełnienia marzeń. Bohaterką filmu jest młodą, wybitnie utalentowana tancerką, która od dziecka...

  oglądaj za darmo

 • Wild Man Blues

  Dokument USA, 1998, 105 min

  Zapis europejskiej trasy koncertej Woody'iego Allen'a i jego New Orleans Jazz Band.

  oglądaj za darmo

 • Pierrepoint: Ostatni kat

  Akcja Wielka Brytania, 2005, 90 min

  Historia Alberta Pierrepointa - najsłynniejszego brytyjskiego kata, który w ciągu dwudziestu dwóch lat wykonywania zawodu dokonał egzekucji na ponad...

  oglądaj za darmo

 • Według Mrożka

  Dokument Polska, 1990, 57 min

  Zrealizowana z wielka swadą i wnikliwą pieczołowitością relacja z "Festiwalu Mrożka", jaki odbył się w Krakowie i okolicach w czerwcu 1990 roku z okazji 60....

  oglądaj za darmo

 • Turistas

  Horror USA, 2006, 96 min

  Grupa przyjaciół z USA, podróżując beztrosko po Brazylii, wpada w ogromne niebezpieczeństwo, gdy trafia na handlarzy ludzkich organów.

  oglądaj za darmo

 • Droga do przebaczenia

  Obyczajowy Niemcy, USA, 2007, 102 min

  Nieznany sprawca potrąca 10-letniego Josha na oczach jego rodziców. W tym samym czasie Dwight wraca do domu ze swoim synem po meczu bejsbolowym.

  oglądaj za darmo

 • Blizna

  Obyczajowy Polska, 1976, 102 min

  Kieślowski jako obserwator ludzkich postaw i zachowań przedstawia w refleksyjny sposób historię dyrektora budowy wielkiego kombinatu.

  oglądaj za darmo

 • Para na życie

  Romans USA, Wielka Brytania, 2009, 98 min

  Nowy film nagrodzonego Oscarem twórcy "American Beauty" to inteligentna i rozbrajająco optymistyczna komedia o miłości "na życie" i o tym, że wspólna...

  oglądaj za darmo

 • Tonia i jej dzieci

  Dokument Polska, 2011, 57 min

  Werka i Marcel płacą wysoką cenę za poglądy i życiowe ideały swoich rodziców, którzy zostali skazani za szpiegostwo.

  oglądaj za darmo

 • Dziedziczki

  Komedia USA, 2006, 97 min

  Młode dziedziczki imperium kosmetycznego tracą cały majątek na skutek spisku skierowanego przeciw firmie.

  oglądaj za darmo

 • Album Kazimierski

  Dokument Polska, 2001, 55 min

  Filmowa opowieść o Kazimierzu Dolnym nad Wisłą, widziana oczami jego mieszkańców.

  oglądaj za darmo

 • Ala z elementarza

  Dokument Polska, 2010, 28 min

  Film Edyty Wróblewskiej to dzieło zdumiewające. Film biograficzny, filmowy esej dokumentalny a jednocześnie bardzo subtelny portret dr Aliny...

  oglądaj za darmo

 • Eksperyment SS

  Horror Wielka Brytania, 2007, 90 min

  Grupa najemników odkrywa we wschodniej Europie tajemniczy bunkier będący pozostałością po II wojnie światowej.

  oglądaj za darmo

 • Cesarzowa

  Obyczajowy Chiny, Hongkong, 2006, 111 min

  W złotym pałacu cesarzowa Tang za pomocą intryg i romansów realizuje swój plan mający zapewnić władzę jej synowi.

  oglądaj za darmo

 • Ghost World

  Komedia Niemcy, USA, Wielka Brytania, 2001, 109 min

  Dwie przyjaciółki kończą szkołę i wkraczają w dorosłe życie, co wywraca ich dotychczasowe spojrzenie na świat do góry nogami.

  oglądaj za darmo

 • Przypadek

  Obyczajowy Polska, 1981, 122 min

  Trzy alternatywne życiorysy młodego chłopaka zależne od tytułowego przypadku, jakim jest próba złapania odjeżdżającego pociągu.

  oglądaj za darmo

 • Bóg jest z nami, mężczyznami

  Dokument Polska, 2005, 46 min

  Bohaterką filmu jest Bedri, Dziewica Kanun, która z własnego wyboru została męskim członkiem rodziny. Kobieta może zostać "mężczyzną", przejąć jego prawa i...

  oglądaj za darmo

Polecamy w kinach »

Najnowsze megahity

Kinoplex poleca

 • Zacznijmy od nowa

  Komedia USA, 2013, 104 min

  Przygnębiony producent muzyczny rozpoczyna współpracę z młodą piosenkarką, śliczną piosenkarką.

  kup dostęp (9 zł)

 • Ukryte pragnienia

  Romans Francja, Wlk.Brytania, Włochy, 1996, 118 min

  Młoda Amerykanka Lucy przybywa do Toskanii by odwiedzić przyjaciół i odkryć tajemnicę pamiętnika swojej matki i dowiedzieć się kto jest jej ojcem?

  oglądaj za darmo

 • Kochankowie z Księżyca

  Romans USA, 2012, 89 min

  Lato 1965 roku. Zauroczeni sobą młodzi nie zważają na surowe zakazy rodziców i opiekunów, zawierają sekretny pakt i uciekają, by razem przeżyć największą...

  kup dostęp (5 zł)

 • Lato miłości

  Obyczajowy Wielka Brytania, 2004, 86 min

  Poetycka opowieść o skomplikowanym, pełnym niejasności uczuciu między dwiema (trzema?) zupełnie odmiennymi osobowościami, która na długo zapada w pamięć.

  oglądaj za darmo

 • Vicky Cristina Barcelona

  Komedia USA, Hiszpania, 2008, 96 min

  Dwie młode Amerykanki, Vicky i Cristina, przyjeżdżają na wakacje do Barcelony. Dają się wciągnąć w niekonwencjonalną, romantyczną i seksualną przygodę z...

  oglądaj za darmo

 • Zakochani widzą słonie

  Romans Dania, Islandia, 2004, 109 min

  Pełna absurdalnego humoru opowieść o ludziach wyluzowanych do granic możliwości, o spotkaniach, które zmieniają życie na zawsze, o miłosnej gorączce, dzięki...

  oglądaj za darmo

Kino czeskie

 • 2 młode wina

  Komedia Czechy, 2009, 94 min

  Kontynuacja przebojowej czeskiej komedii z 2008 roku pt. "Młode wino". Honza w końcu się ustatkował, ale Jirka z powodu swojej skłonności do kobiet pakuje...

  oglądaj za darmo

 • Jedna ręka nie klaszcze

  Komedia Czechy, 2003, 103 min

  Wieczny pechowiec Standy wychodzi z więzienia. Liczy na nagrodę od swojego szefa za to, że nie wydał go policji.

  oglądaj za darmo

 • Słoneczne miasto

  Obyczajowy Czechy, Słowacja, 2005, 95 min

  Bezrobocie i czeski humor - przepis na prawdziwy galimatias. Czterech przyjaciół postanawia założyć własny biznes, gdy fabryka, w której pracowali zostaje...

  oglądaj za darmo

 • Młode wino

  Romans Czechy, 2008, 90 min

  Honza w wakacje zajmuje się winnicą swojego dziadka. Pełna spiżarnia, wyborne morawskie wino... i urocza sąsiadka Klara, w której chłopak zakochuje się od...

  oglądaj za darmo

 • Akumulator 1

  Komedia Czechy, 1994, 102 min

  Nieśmiały outsider wyrusza na walkę z ... telewizją. Posilony energią z drzewa i nieoczekiwaną pierwszą miłością, z pilotem przypiętym do pasa jak miecz,...

  oglądaj za darmo

 • Szkoła podstawowa

  Komedia Czechy, 1991, 100 min

  Po drugiej wojnie światowej w praskiej szkole podstawowej pracę podejmuje nowy nauczyciel, który wprowadza żelazne zasady dyscypliny.

  oglądaj za darmo

Najnowsze filmy w Kinoplex MAX - w pakiecie oglądasz taniej

Tyle miłości!

 • Dziennik nimfomanki

  Romans Hiszpania, 2008, 95 min

  Ekranizacja skandalizującej powieści autobiograficznej Valerie Tasso ''Dziennik nimfomanki''. Val, już jako nastolatka, przeżywa pierwsze doświadczenia...

  oglądaj za darmo

 • Sexlista

  Komedia USA, 2007, 100 min

  Czarna komedia z Winoną Ryder o tym, że erotyczne fantazje mogą być bardzo niebezpieczne zwłaszcza, gdy się spełniają.

  oglądaj za darmo

 • Córka botanika

  Romans Chiny, Francja, Kanada, 2006, 105 min

  Opowieść o przyjaźni uczennicy sławnego botanika i jego córki, przeradzającej się w erotyczną fascynację, skrywaną wśród zieleni tajemniczego ogrodu.

  oglądaj za darmo

 • Pianistka

  Obyczajowy Austria, Francja, Niemcy, 2001, 113 min

  Głośny film wybitnego niemieckiego reżysera, Michaela Hanekego. Opowieść o czterdziestoletniej nauczycielce gry na fortepianie, która zaspokaja swoje...

  oglądaj za darmo

 • Salto

  Obyczajowy Nowa Zelandia, 2003, 106 min

  Nowe doświadczenia w życiu młodej dziewczyny pozwalają jej nauczyć się różnicy między miłością, a seksem.

  oglądaj za darmo

 • Romanse i papierosy

  Komedia USA, 2005, 115 min

  Pełna rozmachu produkcja braci Coen w reżyserii Johna Turturro. Historia mężczyzny, który z dobrodusznego męża, zmienia się w gwałtownego i namiętnego...

  oglądaj za darmo

Kinoplex poleca