Magia w blasku księżyca

Najnowszy film Woody'ego Allena!

Pełna uroku komedia ze słodkimi kłamstwami w tle.

Za namową przyjaciela Stanley (Colin Firth) wyrusza z misją do położonej na Lazurowym Wybrzeżu posiadłości rodziny Catledge. Na miejscu, udając zamożnego biznesmena, ma zdemaskować oszustwa pięknej kobiety-medium - Sophie Baker (Emma Stone).

IDA Nominowana do Oscara

AŻ W 2 KATEGORIACH!

Słynny już na cały świat hit Pawła Pawlikowskiego został nominowany do Oscara w 2 kategoriach NAJLEPSZY FILM NIEANGLOJĘZYCZNY I NAJLEPSZE ZDJĘCIA.

Anna (Agata Trzebuchowska) jest nowicjuszką. Przed złożeniem ślubów matka przełożona stawia warunek: Anna musi odwiedzić swoją ciotkę Wandę (Agata Kulesza), jedyną żyjącą krewną.

Pożegnania

Zdobywca Oscara za najlepszy film nieanglojęzyczny!

Zdolny wiolonczelista Daigo traci pracę, gdy rozwiązuje się jego orkiestra. Postanawia wraz z żoną powrócić do rodzinnego miasteczka i tam poszukać dla siebie nowej zajęcia i nowego życia.
Odpowiada na ogłoszenie zatytułowane "Okuribito" (ang. "Departures") w nadziei na pracę w agencji turystycznej. Jak się jednak okazuje, jest to praca w domu pogrzebowym.

Zniknięcie Eleonory Rigby

"Mam tylko jedno serce. Miej litość"

Co spowodowało, że dwójka tam mocno zakochanych w sobie ludzi, radośnie spędzających czas, marzących o świetlanej przyszłości nagle ruszyli dalej osobno? Czy to jednak koniec?
Gdy Eleonor wyprowadza się ze wspólnego mieszkania nie dając Connorowi, znać dlaczego i gdzie się wybiera, mężczyzna postanawia dalej walczyć o ukochaną...

Ale Historia!

Bo najlepsze historie pisze samo życie...

Niezapomniane filmy mają wspólny mianownik - wyjątkową historię w tle.
Nowa seria AleHistoria! to kino zarówno historyczne, jak i ciekawe opowieści.
W kolekcji między innymi Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł , Bunt. Sprawa Litwinienki i Kamerdyner


ZOBACZ TERAZ

Tamten świat samobójców

Film na podstawie opowiadania Etgara Kereta

Surrealistyczna i fascynująca podróż po świecie, w którym śmiech nie istnieje, a czarna dziura znajduje się pod samochodowym fotelem.
Czy Zia z pomocą przyjaciela Eugene'a oraz anioła Knellera (w tej roli Tom Waits) odnajdzie ukochaną dziewczynę w pośmiertnym świecie?

Ośmiornica

Włoski hit lat 80tych u nas za darmo!

Kultowy serial Włoski, będący jednym z największych hitów w historii włoskiej telewizji! Serial o inspektorze Cattani, który przeprowadza się z rodziną na opanowaną przez mafię Sycylię, gdzie przejmuje niedokończone śledztwa.

Kolejne sezony będą dodawane co środę!

Nowości w Kinoplex MAX

Debiutanci

Kinoplex MAX to 30-dniowy dostęp do pakietu ponad 200 wybranych filmowych hitów i seriali z oferty Kinoplex.pl. Oglądaj ile chcesz.
"Debiutanci" to słodko-gorzka komedia nagrodzona Oscarem, pokazująca, że odwaga i nadzieja mogą zdziałać cuda, niezależnie od tego, w jakim jesteśmy wieku.
Długo skrywany sekret ojca i piękna Anna sprawiają, że 38-letni Oliver na nowo nabiera ochoty do życia.

Pakiet Kinoplex MAX

Nielimitowany dostęp do ponad 200 filmowych hitów za mniej niż 1 zł dziennie.
Regularnie powiększana oferta.
Płacisz raz i oglądasz bez ograniczeń.

Oglądaj na MAXa

Najnowsze za darmo

Najnowsze megahity

Kinoplex poleca

 • Hallam Foe

  Obyczajowy Wielka Brytania, 2007, 95 min

  Hallama trapi tajemnica śmierci jego matki. Utopiła się sama, czy ktoś jej pomógł? Pewne poszlaki jednoznacznie wskazują na jego macochę Verity.

  oglądaj za darmo

 • Do szpiku kości

  Obyczajowy USA, 2010, 100 min

  Młoda dziewczyna musi odnaleźć ojca, by nie stracić domu. Film na postawie książki Daniela Woodrella. W roli głównej - Jennifer Lawrence.

  oglądaj za darmo

 • Dochodzenie

  Thriller USA, 2008, 97 min

  Mroczny thriller wyprodukowany przez mistrza gatunku, samego Davida Lyncha.Dwoje agentów FBI usiłuje odkryć, kto stoi za morderstwami na odludziu, gdzie...

  oglądaj za darmo

 • Walc z Baszirem

  Planete+ Doc Australia, Belgia, Finlandia, Francja, Niemcy, Szwajcaria, USA, Izrael, 2008, 90 min

  Głośny film nominowany Oscara w 2009 r. w kategorii film nieanglojęzyczny, opowiadający o wojnie w Libanie w lecie 1982 r.

  oglądaj za darmo

 • Nine - dziewięć

  Romans USA, 2009, 107 min

  Guido, światowej sławy egocentryczny reżyser filmowy, próbuje uporządkować swoje relacje z kobietami jego życia. To niesamowite widowisko łączące zapierające...

  oglądaj za darmo

 • Kawa i papierosy

  Komedia USA, Japonia, Włochy, 2003, 96 min

  Seria krótkich epizodów, w których bohaterowie popijając kawę i paląc papierosy rozmawiają na przeróżne tematy w reżyserii Jima Jarmusch'a.

  oglądaj za darmo

Kino czeskie

 • Słoneczne miasto

  Obyczajowy Czechy, Słowacja, 2005, 95 min

  Bezrobocie i czeski humor - przepis na prawdziwy galimatias. Czterech przyjaciół postanawia założyć własny biznes, gdy fabryka, w której pracowali zostaje...

  oglądaj za darmo

 • Młode wino

  Romans Czechy, 2008, 90 min

  Honza w wakacje zajmuje się winnicą swojego dziadka. Pełna spiżarnia, wyborne morawskie wino... i urocza sąsiadka Klara, w której chłopak zakochuje się od...

  oglądaj za darmo

 • Akumulator 1

  Komedia Czechy, 1994, 102 min

  Nieśmiały outsider wyrusza na walkę z ... telewizją. Posilony energią z drzewa i nieoczekiwaną pierwszą miłością, z pilotem przypiętym do pasa jak miecz,...

  oglądaj za darmo

 • Szkoła podstawowa

  Komedia Czechy, 1991, 100 min

  Po drugiej wojnie światowej w praskiej szkole podstawowej pracę podejmuje nowy nauczyciel, który wprowadza żelazne zasady dyscypliny.

  oglądaj za darmo

 • Guzikowcy

  Komedia Czechy, 1997, 102 min

  Czarna komedia o przeciętnych ludziach, zmagających się ze swym losem u schyłku dwudziestego wieku.

  oglądaj za darmo

 • Obywatel Havel

  Dokument Czechy, 2008, 120 min

  Przywódca aksamitnej rewolucji, dramaturg, eseista - poznaj obywatela Havla. Ostatni prezydent Czechosłowacji i pierwszy prezydent Republiki Czeskiej.

  oglądaj za darmo

Najnowsze filmy w Kinoplex MAX - w pakiecie oglądasz taniej

 • Ludzie Boga

  Obyczajowy Francja, 2010, 120 min

  Oparta na faktach historia mnichów z algierskiego klasztoru. Gdy wybuchły krawe zamieszki, miejscowe władze zaczęły nalegać, by cystersi opuścili Tibhirine....

  kup dostęp (5 zł)

 • Irina Palm

  Obyczajowy Belgia, Francja, Luksemburg, Niemcy, Wielka Brytania, 2007, 103 min

  Maggie przez całe życie była gospodynią domową. Zdeterminowana, by zdobyć pieniądze na operację ukochanego wnuczka, zatrudnia się w biznesie erotycznym.

  kup dostęp (5 zł)

 • C.R.A.Z.Y.

  Obyczajowy Kanada, 2005, 124 min

  Lata 1960-1980 upływają Zacowi w towarzystwie braci, rockowej muzyki, na motocyklowych eskapadach, mających zaimponować dziewczętom, wypalanych w tajemnicy...

  kup dostęp (5 zł)

 • Debiutanci

  Romans USA, 2010, 105 min

  W miłości każdy jest debiutantem.

  kup dostęp (5 zł)

 • Control

  Obyczajowy Australia, Japonia, USA, Wielka Brytania, 2007, 121 min

  Był ponury i ekscentryczny. Chorował na epilepsję. Miał w sobie wielkie pokłady nienawiści i ogromną potrzebę sławy. Przeszedł do legendy.

  kup dostęp (5 zł)

 • Wyśnione miłości

  Romans Kanada, 2010, 95 min

  Pełna energii i emocji opowieść o przyjaźni i miłości, rywalizacji i zdradzie. Bohaterowie, Francis i Marie, są dobrymi przyjaciółmi. Pewnej szalonej nocy...

  kup dostęp (5 zł)

Kinoplex poleca