Szalona miłość - Yves Saint Laurent

Wielki świat mody

Rewolucjonista mody. Podarował kobietom ponadczasowe klasyki takie jak trencze czy trapezowe spódnice. Wirtuoz, pasjonat sztuki, skandalista.
Kostiumy są nieodzownym elementem filmów, które przenoszą nas na wytworne sale balowe, pokazują magię minionych lat, prezentują sylwetki ikon popkultury.

Modowy zawrót głowy

 • Szalona miłość - Yves Saint Laurent

  Szalona miłość - Yves Saint Laurent

  dokumentFrancja, 2010, 100 min

  FILM DOSTĘPNY ZA DARMO! Fascynująca i porywająca historia jednego z najsłynniejszych projektantów świata, bożyszcza mody i genialnego artysty - Yves Saint Laurent'a.

  oglądaj za darmo

 • Powrót do Brideshead

  Powrót do Brideshead

  dramatWielka Brytania, 2008, 120 min

  Pełna namiętności historia miłosnego trójkąta, utraconej niewinności oraz wystawionej na próbę siły charakteru.

  wypożycz

 • O północy w Paryżu

  O północy w Paryżu

  komediaUSA, Hiszpania, 2011, 94 min

  FILM DOSTĘPNY ZA DARMO! Nie ma to jak wyjść wieczorem na spacer w Paryżu i napić się szampana z... Salvadorem Dali i Ernestem Hemingway'em! Jeden z najlepszych hitów ostatnich lat mistrza komedii Woody'ego Allena z największymi gwiazdami.

  oglądaj za darmo

 • Bert Stern. Prawdziwy Madman

  Bert Stern. Prawdziwy Madman

  dokumentUSA, 2011, 93 min

  Portret fotografa celebrytów, twórcy najsłynniejszych zdjęć Marilyn Monroe. Zabawna i interesujaca wymiana historii pomiędzy 82-letnim Sternem i jedną z jego muz - Shannah Laumeister.

  wypożycz

 • Nine

  Nine

  polskieUSA, 2009, 107 min

  FILM DOSTĘPNY ZA DARMO! Guido, światowej sławy egocentryczny reżyser filmowy, próbuje uporządkować swoje relacje z kobietami jego życia. To niesamowite widowisko łączące zapierające dech w piersiach sceny taneczne ze wspaniałą oprawą muzyczną.

  oglądaj za darmo

 • Księżna

  Księżna

  dramatWielka Brytania, Francja, Włochy, 2008, 110 min

  FILM DOSTĘPNY ZA DARMO! "Księżna" to przygotowana z wielkim rozmachem adaptacja bestsellerowej książki z niesamowicie wciągającą intrygą, zachwycająca i wysmakowaną scenografia, przepięknymi pejzażami ale przede wszystkim wspaniałymi kostiumami.

  oglądaj za darmo

Najnowsze za darmo