Casanova po przejściach

humor Woody'ego Allena w najlepszym wydaniu!

Zapomnij o jesiennej chandrze i wyrusz już dziś w filmową podróż śladami Woody'ego Allena!
Słoneczna Barcelona, pełen możliwości Nowy Jork oraz romantyczny Paryż czekają!
Premierowo zobacz także najnowszy film Johna Turturro, w którym obaj panowie próbują swoich sił w... najstarszym zawodzie świata.

Woody Allen

 • Casanova po przejściach

  Casanova po przejściach

  komediaUSA, 2013, 98 min

  Murray Schwartz (Woody Allen), właściciel antykwariatu, popada w problemy finansowe. Postanawia namówić nieśmiałego przyjaciela, pracującego w kwiaciarni Fioravante (John Turturro), na spotkanie ze swoją dermatolog (Sharon Stone). Nie chodzi jednak o zwyczajną wizytę u lekarza, tylko o spełnienie seksualnych fantazji znudzonej życiem pani doktor. Oczywiście za pieniądze. Fioravante, choć z oporami, zgadza się na propozycję.

  wypożycz

 • Vicky Cristina Barcelona

  Vicky Cristina Barcelona

  komediaUSA, Hiszpania, 2008, 96 min

  FILM DOSTĘPNY ZA DARMO! Dwie młode Amerykanki, Vicky (Rebecca Hall) i Cristina (Scarlett Johansson) przyjeżdżają na wakacje do Barcelony. Vicky, inteligentna i czuła, ma niedługo wyjść za mąż; otwarta na emocjonalne i seksualne przygody Cristina to jej zupełne przeciwieństwo.

  oglądaj za darmo

 • Blue Jasmine

  Blue Jasmine

  dramatUSA, 2012, 98 min

  Oscarowa rola Cate Blanchett. Jasmine przywykła do wygodnej egzystencji u boku męża-biznesmena Hala (Alec Baldwin). Do świata luksusowych rezydencji i limuzyn, kolacji w najdroższych restauracjach Nowego Jorku i zakupów w butikach topowych projektantów. Jednak kiedy Hal zostaje zatrzymany pod zarzutem malwersacji, a konta małżeństwa zablokowane, jej uporządkowane życie z dnia na dzień zmienia się nie do poznania...

  wypożycz

 • O północy w Paryżu

  O północy w Paryżu

  komediaUSA, Hiszpania, 2011, 94 min

  FILM DOSTĘPNY ZA DARMO! nez (Rachel McAdams) i Gil (Owen Wilson) przybywają do światowej stolicy romansu, planując ślub. Jednak wierność zakochanych zostanie wystawiona na ciężką próbę, gdy na ich drodze pojawią się wyrafinowany znawca sztuki Paul (Michael Sheen) oraz tajemnicza i zmysłowa muza Adriana (Marion Cotillard), a po czarujących zakątkach Paryża zacznie oprowadzać ich sama Carla Bruni!

  oglądaj za darmo

 • Scoop

  Scoop

  komediaUSA, Wielka Brytania, 2007, 96 min

  FILM DOSTĘPNY ZA DARMO! Sondra, młoda studentka dziennikarstwa ze Stanów Zjednoczonych, odwiedza przyjaciół w Londynie. Podczas występu magika Splendini Sondra dokonuje niezwykłego odkrycia - może widzieć i słyszeć ducha Joego. Jest on dziennikarzem, który utknął miedzy życiem a śmiercią, próbując odkryć tożsamość "tarotowego" zabójcy grasującego w Londynie. Z zaświatów dziennikarz daje jej wskazówkę, która doprowadzić może do rozwiązania mrocznej tajemnicy. A to dla Sondry idealny materiał na artykuł życia.

  oglądaj za darmo

 • Poznasz przystojnego bruneta

  Poznasz przystojnego bruneta

  komediaUSA, 2010, 94 min

  Pożądanie, wielkie ambicje i zaskakujące obsesje wywrócą do góry nogami świat pozornie chłodnych londyńczyków. Sally (Naomi Watts) podkochuje się w przystojnym szefie Gregu (Antonio Banderas), jednak ten, nieczuły na jej awanse, próbuje usidlić inną kobietę. Mąż Sally (Josh Brolin), który ima się wszelkich sposobów, żeby spełnić swoje ambicje pisarskie, traci nagle głowę dla tajemniczej piękności z sąsiedztwa (Freida Pinto). Tymczasem spragniony mocnych wrażeń ojciec Sally (Anthony Hopkins) odnajdzie drugą młodość u boku nieprzyzwoicie uroczej call girl (Lucy Punch).

  wypożycz

Najnowsze za darmo