Kinoplex MAX


30-dniowy dostęp do pakietu ponad 200 wybranych filmowych hitów i seriali z oferty Kinoplex.pl. Oglądaj ile chcesz.

Płacisz raz i oglądasz bez ograniczeń.

Seriale Kinoplex MAX >>

 • House of Cards - Sezon 1

  House of Cards - Sezon 1

  Serial, który sporo namieszał - nie tylko zdobył ogromną popularność za oceanem, ale obsada robi nadal ogromne wrażenie - szczególnie Kevin Spacey. Jakby tego było mało David Fincher stanął za kamerą pilota. Ten serial nie tylko zburzył czwartą ścianą, ale sprawił, że widzowie poczuli sympatię do diabła. Ten znakomity dramat polityczny ukazuje mroczny świat chciwości, seksu i korupcji we współczesnym Waszyngtonie.

 • Hannibal

  Hannibal

  Doktor Lecter przeraża i fascynuje po raz drugi na małym ekranie, czyli wielki powrót Hannibala. Fabuła seriowego thrillera, według scenriusza Bryana Fullera, skupia się na relacji genialnego psychiatry Hannibala Lectera i Willa Grahama, konsultanta FBI.

 • No limit

  No limit

  Francja, 2012, 52 min

  W zamian za udział w eksperymentalnej kuracji, Vincent były tajny agent wstępuje do tajnej organizacji Hydra.

 • Świat gliniarzy

  Świat gliniarzy

  Detektyw Vic Mackey to szef elitarnej jednostki specjalnej do walki z przestępczością. Członkowie jego grupy muszą czasem działać na granicy prawa, a nie rzadko poza nim. Mackey nie zawaha się walczyć z przestępcami ich własnymi metodami.

 • Filary ziemi

  Filary ziemi

  Doskonała, pełna przepychu, oszałamiająca adaptacja bestsellerowej sagi historyczno-przygodowej Kena Folletta. Ośmiogodzinne widowisko z zapierającymi dech w piersi scenami bitew i wspaniałą scenografią wyprodukowane przez twórcę "Gladiatora", który został nagrodzony 5-cioma Oscarami - Ridleya Scotta.

 • Przekraczając granice

  Przekraczając granice

  Niepełnosprawny były detektyw nowojorskiej policji, Carl Hickman, wiódł życie odludka, dopóki nie otrzymał wyjątkowej oferty od znajomego detektywa, majora Louisa Daniela. Major ściga seryjnego mordercę zabijającego w krajach na całym świecie.

Najnowsze filmy w Kinoplex MAX >>

Najchętniej oglądane filmy w Kinoplex MAX >>

Obyczajowe >>

Filmy familijne i bajki >>

Romanse >>

Filmy akcji >>

Komedie >>

Filmy grozy >>

Filmy przygodowe >>

Filmy sci-fi >>

Filmy polskie >>

Thrillery >>

Dokumenty >>