Kinoplex MAX

Nielimitowany dostęp do ponad 200 filmowych hitów za mniej niż 1 zł dziennie.

Regularnie powiększana oferta filmowa.

Płacisz raz i oglądasz bez ograniczeń.

Polecane w Kinoplex MAX

 • O północy w Paryżu

  O północy w Paryżu

  komediaUSA, Hiszpania, 2011, 94 min

  Tym razem Woody Allen spełnia nasze najskrytsze fantazje w Paryżu - twórca najwyżej ocenianych komedii ostatnich lat powraca do miasta, w którym, jak sam kiedyś zauważył, "Wszyscy mówią, kocham cię"!

  wypożycz

 • Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć

  Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć

  akcjaPolska, 2012, 104 min

  Koenigsberg, 1945 rok. Hans Kloss (Tomasz Kot) - agent polskiego wywiadu o kryptonimie J-23 - wpada na trop skarbu zrabowanego przez nazistów.

  wypożycz

 • Yuma

  Yuma

  dramatPolska, Czechy, 2012, 105 min

  Yuma to połączenie kina akcji, komedii i romansu z popisową rolą Jakuba Gierszała - laureata Złotej Kaczki, Nagrody Publiczności im. Zbyszka Cybulskiego oraz tytułu Shooting Star 2012, przyznawanego najbardziej utalentowanym młodym europejskim aktorom na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie.

  wypożycz

 • Zakochani w Rzymie

  Zakochani w Rzymie

  komediaUSA, Włochy, Francja, 2012, 106 min

  "Zakochani w Rzymie" Woody'ego Allena to film o ludziach, którzy przeżywają w Rzymie - mieście romansów i komedii - przygody, które odmienią ich życie na zawsze.

  wypożycz

 • Jak zostać królem

  Jak zostać królem

  komediaAustralia, USA, Wielka Brytania, 2010, 119 min

  Fascynująca opowieść o człowieku, który uratował królestwo i w przełomowym momencie historii mężnie poprowadził Anglików w walce przeciwko najeźdźcy. Rewelacyjne role Colina Firtha, Geoffreya Rusha i Heleny Bohnam Carter.

  wypożycz

 • Sponsoring

  Sponsoring

  dramatFrancja, Polska, 2011, 96 min

  Małgośka Szumowska, autorka głośnych "33 scen z życia", w swoim nowym filmie, wnikając w fascynujący i zaskakujący świat młodych call girls, ukazuje czego pragną kobiety i o czym marzą mężczyźni, a boją się powiedzieć.

  wypożycz

Najnowsze filmy w Kinoplex MAX

Seriale

 • Hannibal

  Hannibal

  USA, 2014, 43 min

  Doktor Lecter przeraża i fascynuje po raz drugi na małym ekranie, czyli wielki powrót Hannibala. Fabuła seriowego thrillera, według scenriusza Bryana Fullera, skupia się na relacji genialnego psychiatry Hannibala Lectera i Willa Grahama, konsultanta FBI.

 • Sanctuary

  Sanctuary

  Kanada, 2012, 44 min

  Na początku czwartego sezonu Sanctuary dr Helen Magnus podąża śladem Adama Wortha do Londynu z roku 1898. Jej zadaniem jest powstrzymać go, zanim zmieni on bieg dziejów, a nawet go zupełnie odwróci.

 • Projekt Bikini

  Projekt Bikini

  USA, 2007, 25 min

  Piękne dziewczyny w bikini jeżdżą w różne zakątki Ziemi, by odwiedzić rajskie plaże, błękitne laguny i cudowne riwiery. "Projekt bikini" zabierze cię w najbardziej egzotyczne zakątki świata - do Francji, Limy, Acapulco, Turcji, na Tahiti i Wyspy Bahama.

 • Czarne złoto

  Czarne złoto

  USA, 2008, 44 min

  Thomas jest człowiekiem, który ma wszystko: rodzinę, pozycję, pieniądze. Kiedy jego firma jest bliska podpisania najbardziej lukratywnego kontraktu w dziejach, jego życie zmienia się nie do poznania.

 • Gran Hotel

  Gran Hotel

  Hiszpania, 2011, 77 min

  "Nienawidzę tylko dwóch rzeczy bardziej niż braku punktualności: błędów i kłamstw". Czy były to ostatnie słowa, które usłyszała Cristina, główna pokojowa w Gran Hotelu, przed swoim tajemniczym zniknięciem? Fakt, że słowa te wypowiedziała Senora Alarcon, właścicielka luksusowego Gran Hotelu, daje im jeszcze mocniejszy efekt.

Najchętniej oglądane w Kinoplex MAX

Familijne

Komedie

Obyczajowe

Filmy akcji

Filmy polskie

Romanse

Sci-fi

Thrillery

Horrory

Przygodowe

Filmy dokumentalne