Kinoplex MAX


30-dniowy dostęp do ponad 200 filmowych hitów oraz seriali. Oglądaj ile chcesz.

Płacisz raz i oglądasz bez ograniczeń.

Najnowsze filmy w Kinoplex MAX >>

Najchętniej oglądane filmy w Kinoplex MAX >>

Seriale Kinoplex MAX >>

 • Hannibal

  Hannibal

  Doktor Lecter przeraża i fascynuje po raz drugi na małym ekranie, czyli wielki powrót Hannibala. Fabuła seriowego thrillera, według scenriusza Bryana Fullera, skupia się na relacji genialnego psychiatry Hannibala Lectera i Willa Grahama, konsultanta FBI.

 • No limit

  No limit

  Francja, 2012, 52 min

  W zamian za udział w eksperymentalnej kuracji, Vincent były tajny agent wstępuje do tajnej organizacji Hydra.

 • Gran Hotel

  Gran Hotel

  "Nienawidzę tylko dwóch rzeczy bardziej niż braku punktualności: błędów i kłamstw". Czy były to ostatnie słowa, które usłyszała Cristina, główna pokojowa w Gran Hotelu, przed swoim tajemniczym zniknięciem? Fakt, że słowa te wypowiedziała Senora Alarcon, właścicielka luksusowego Gran Hotelu, daje im jeszcze mocniejszy efekt. Zdeterminowany by poznać prawdę o zaginięciu siostry, zuchwały, lecz pełen uroku Julio postanawia rozpocząć pracę w hotelu pod przykrywką lokaja.

 • Gwiezdne Wrota: Wszechświat

  Gwiezdne Wrota: Wszechświat

  Historia międzynarodowej grupy badawczej, która na pokładzie statku kosmicznego Destiny, zbudowanego przez Pradawnych. Wybudowali go w ramach projektu, którego zadaniem było rozsianie Gwiezdnych Wrót w odległych galaktykach. Nie został on jednak ukończony, ponieważ został porzucony na rzecz ascendencji, czyli stanu, w którym człowiek istnieje w formie czystej energii bez ciała, bez żadnych potrzeb cielesnych...

  oglądaj

 • Filary ziemi

  Filary ziemi

  Doskonała, pełna przepychu, oszałamiająca adaptacja bestsellerowej sagi historyczno-przygodowej Kena Folletta. Ośmiogodzinne widowisko z zapierającymi dech w piersi scenami bitew i wspaniałą scenografią wyprodukowane przez twórcę "Gladiatora", który został nagrodzony 5-cioma Oscarami - Ridleya Scotta.

 • Gwiazda od zaraz

  Gwiazda od zaraz

  Merlin jest nastolatkiem, który odkrywa swój czarodziejski dar, a potem uczy się z niego korzystać. Po pięciu latach przygód bohater wyrusza w niebezpieczną podróż, w trakcie której zmierzy się ze swym przeznaczeniem i ochroni Arthura przed podstępnymi intrygami, które knują jego przeciwnicy.

  oglądaj

Obyczajowe >>

Filmy familijne i bajki >>

Romanse >>

Filmy akcji >>

Komedie >>

Filmy grozy >>

Filmy przygodowe >>

Filmy sci-fi >>

Filmy polskie >>

Thrillery >>

Dokumenty >>